- Počasí
- Francie
- Provence-Alpes-Côte d'Azur
- Breil-sur-Roya
Aktuální počasí Breil-sur-Roya
Aktuální počasí přímo pro město Breil-sur-Roya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 18°C |
