- Počasí
- Německo
- Mecklenburg-Vorpommern
- Breest
Aktuální počasí Breest
Aktuální počasí přímo pro město Breest. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 13. 5. (11:00) do 13. 5. (20:00)
7°C
pocitově 3°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
