- Počasí
- Švédsko
- Västra Götaland
- Bredared
Aktuální počasí Bredared
Aktuální počasí přímo pro město Bredared. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
