Aktuální počasí Bréau
Aktuální počasí přímo pro město Bréau. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí do 28. 5. (00:00)
Silné bouřky
Platí do 28. 5. (00:00)
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 18°C |
