- Počasí
- Francie
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Brassac-les-Mines
Aktuální počasí Brassac-les-Mines
Aktuální počasí přímo pro město Brassac-les-Mines. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 24°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 8°C |
