Aktuální počasí Brant
Aktuální počasí přímo pro město Brant. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově -1°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -13°C |
| Normál: | 5°C |
