Aktuální počasí Bradu
Aktuální počasí přímo pro město Bradu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Sníh
Platí do 4. 4. (18:00)
7°C
pocitově 5°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 7°C |
