- Počasí
- Spojené státy americké
- Ohio
- Bradner
Aktuální počasí Bradner
Aktuální počasí přímo pro město Bradner. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Povodňové ohrožení
Platí do 2. 4. (00:20)
Povodňová bdělost
Platí do 1. 4. (23:30)
3°C
pocitově -1°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 8°C |
