- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Braćak
Aktuální počasí Braćak
Aktuální počasí přímo pro město Braćak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 15. 5. (00:00) do 16. 5. (00:00)
8°C
pocitově 7°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
