- Počasí
- Spojené státy americké
- Michigan
- Boyne City
Aktuální počasí Boyne City
Aktuální počasí přímo pro město Boyne City. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 21. 5. (01:00) do 21. 5. (09:00)
9°C
pocitově 7°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 46 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 11°C |
