- Počasí
- Afghánistán
- Helmand
- Bowr
Aktuální počasí Bowr
Aktuální počasí přímo pro město Bowr. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 38°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 7 % |
| oblačnost | 69 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 27°C |
