Aktuální počasí Bourakébougou
Aktuální počasí přímo pro město Bourakébougou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 37°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 7 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 32°C |
