- Počasí
- Spojené státy americké
- Colorado
- Boulder
Aktuální počasí Boulder
Aktuální počasí přímo pro město Boulder. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Zimní počasí
Platí do 1. 5. (06:00)
4°C
pocitově 2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 8°C |
