- Počasí
- Spojené státy americké
- Ohio
- Botkins
Aktuální počasí Botkins
Aktuální počasí přímo pro město Botkins. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 2°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 8°C |
