- Počasí
- Afghánistán
- Badakhshan
- Bōstānak
Aktuální počasí Bōstānak
Aktuální počasí přímo pro město Bōstānak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 20 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
