- Počasí
- Česko
- Jihomoravský kraj
- Boskovice
Aktuální počasí Boskovice
Aktuální počasí přímo pro město Boskovice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 60 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 13°C |
