- Počasí
- Německo
- Bádensko-Württembersko
- Börtlingen
Aktuální počasí Börtlingen
Aktuální počasí přímo pro město Börtlingen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 8°C |
