Aktuální počasí Borsec
Aktuální počasí přímo pro město Borsec. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-1°C
pocitově -4°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 8°C |
