- Počasí
- Rusko
- Orel Oblast
- Borodinki
Aktuální počasí Borodinki
Aktuální počasí přímo pro město Borodinki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 7°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 5°C |
