- Počasí
- Nizozemsko
- Severní Brabantsko
- Borneo
Aktuální počasí Borneo
Aktuální počasí přímo pro město Borneo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 10°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 7°C |
