- Počasí
- Bělorusko
- Gomel Oblast
- Borkhov
Aktuální počasí Borkhov
Aktuální počasí přímo pro město Borkhov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 13°C |
