- Počasí
- Itálie
- The Marches
- Borgo Pace
Aktuální počasí Borgo Pace
Aktuální počasí přímo pro město Borgo Pace. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 31. 3. (02:00) do 2. 4. (00:00)
Sníh
Platí od 31. 3. (02:00) do 1. 4. (02:00)
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 73 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 11°C |
