- Počasí
- Afghánistán
- Zabul
- Bōrbōzaī
Aktuální počasí Bōrbōzaī
Aktuální počasí přímo pro město Bōrbōzaī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 13 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 11°C |
