- Počasí
- Čínská lidová republika
- Xinjiang
- Bor Tungge
Aktuální počasí Bor Tungge
Aktuální počasí přímo pro město Bor Tungge. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 10°C |
