- Počasí
- Rusko
- Pskov Oblast
- Bor
Aktuální počasí Bor
Aktuální počasí přímo pro město Bor. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
