- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Bootle
Aktuální počasí Bootle
Aktuální počasí přímo pro město Bootle. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 7°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 8°C |
