- Počasí
- Spojené státy americké
- Texas
- Booker
Aktuální počasí Booker
Aktuální počasí přímo pro město Booker. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově -1°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | -12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 12°C |
