- Počasí
- Sierra Leone
- Southern Province
- Bonthe
Aktuální počasí Bonthe
Aktuální počasí přímo pro město Bonthe. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 27°C |
