Aktuální počasí Bonea
Aktuální počasí přímo pro město Bonea. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 30. 4. (13:00) do 1. 5. (19:00)
15°C
pocitově 16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
