- Počasí
- Spojené státy americké
- Oregon
- Bonanza
Aktuální počasí Bonanza
Aktuální počasí přímo pro město Bonanza. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 10°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 15°C |
