Aktuální počasí Bolugur
Aktuální počasí přímo pro město Bolugur. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
0°C
pocitově -4°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 11°C |
