- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Bolsover
Aktuální počasí Bolsover
Aktuální počasí přímo pro město Bolsover. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 7°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 21 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 10°C |
