- Počasí
- Rusko
- Tver’ Oblast
- Bol’shoye Vorob’yëvo
Aktuální počasí Bol’shoye Vorob’yëvo
Aktuální počasí přímo pro město Bol’shoye Vorob’yëvo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově -3°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 989 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 9°C |
