- Počasí
- Filipíny
- Calabarzon
- Bolo
Aktuální počasí Bolo
Aktuální počasí přímo pro město Bolo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 36°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 28°C |
