- Počasí
- Rusko
- Irkutsk Oblast
- Bokhan
Aktuální počasí Bokhan
Aktuální počasí přímo pro město Bokhan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-8°C
pocitově -11°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | -10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -22°C |
| Normál: | -1°C |
