- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Bojići
Aktuální počasí Bojići
Aktuální počasí přímo pro město Bojići. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 28. 5. (00:00) do 29. 5. (00:00)
Vysoké teploty
Platí do 28. 5. (00:00)
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 20°C |
