- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Bojić
Aktuální počasí Bojić
Aktuální počasí přímo pro město Bojić. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
