Aktuální počasí Bois-Guillaume
Aktuální počasí přímo pro město Bois-Guillaume. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 30. 5. (00:00)
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 14°C |
