- Počasí
- Německo
- Porýní-Falc
- Bogel
Aktuální počasí Bogel
Aktuální počasí přímo pro město Bogel. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 30. 3. (12:00) do 30. 3. (20:00)
4°C
pocitově -1°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 7°C |
