- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Boeil-Bezing
Aktuální počasí Boeil-Bezing
Aktuální počasí přímo pro město Boeil-Bezing. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nebezpečí lavin
Platí do 2. 4. (00:00)
Sníh
Platí do 2. 4. (00:00)
9°C
pocitově 7°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 11°C |
