- Počasí
- Nizozemsko
- Jižní Holandsko
- Bodegraven
Aktuální počasí Bodegraven
Aktuální počasí přímo pro město Bodegraven. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 11°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 7°C |
