- Počasí
- Afghánistán
- Nuristan
- Bōdāshāl
Aktuální počasí Bōdāshāl
Aktuální počasí přímo pro město Bōdāshāl. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-13°C
pocitově -15°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 0°C |
| MIN: | -24°C |
| Normál: | -12°C |
