- Počasí
- Spojené státy americké
- Florida
- Boca Pointe
Aktuální počasí Boca Pointe
Aktuální počasí přímo pro město Boca Pointe. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Zpětný proud
Platí do 19. 5. (20:00)
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 54 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 26°C |
