- Počasí
- Rusko
- Udmurtiya Republic
- Bob’ya-Ucha
Aktuální počasí Bob’ya-Ucha
Aktuální počasí přímo pro město Bob’ya-Ucha. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 15°C |
