- Počasí
- Německo
- Saxony-Anhalt
- Bobbau
Aktuální počasí Bobbau
Aktuální počasí přímo pro město Bobbau. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí do 30. 3. (20:00)
6°C
pocitově 2°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 7°C |
