- Počasí
- Německo
- Saxony-Anhalt
- Bobbau
Aktuální počasí Bobbau
Aktuální počasí přímo pro město Bobbau. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 0°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 8°C |
