Aktuální počasí Blythe
Aktuální počasí přímo pro město Blythe. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 16. 5. (14:00) do 17. 5. (23:00)
37°C
pocitově 41°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 29°C |
