- Počasí
- Spojené státy americké
- Západní Virginie
- Bluefield
Aktuální počasí Bluefield
Aktuální počasí přímo pro město Bluefield. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 16°C |
