- Počasí
- Česko
- Jihomoravský kraj
- Blučina
Aktuální počasí Blučina
Aktuální počasí přímo pro město Blučina. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 9°C |
