- Počasí
- Afghánistán
- Oruzgan
- Bluchi
Aktuální počasí Bluchi
Aktuální počasí přímo pro město Bluchi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 33°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 8 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 24°C |
